Výlety na elektrickém kole

Užijte si zábavný výlet na elektrickém kole historickým městečkem Lahaina. Pojedete na kvalitním elektrickém kole na kterém si můžete vybrat jestli chcete šlapat do pedálů anebo za sebe nechat pracovat motor, nebo tak trochu obojího. Lithiová baterie vás potlačí do kopců na Maui a zajistí vám že se na vás nebude muset čekat. 
Můžete si v klidu projet kopce na Maui jen s velice malou námahou.
Zábavná a poznávací tůra je dostupná denně a je navržená pro jakkoliv zkušené cyklisty. Naše kola nabízí pohodlnou a klidnou projížďku, jsou celoodpružené a mají velké sedlo.
 
Na tomto provázeném výletu se projedete po cyklistických stezkách a díky ekologickému pohonu si můžete užít stoupání do kopců na Maui bez toho že by jste se zapotili.
Potěšíte se panoramatickými výhledy na pohoří a oceán když se budete projíždět po cestě Hana Road! Potom je tu zábavné pobřeží Lahaina kde kde se můžete zastavit na skvělé jídlo, do obchodu nebo se jen tak slunit na pláži. Naše "cool" elektrické kola vám zajistí jednoduchou, zábavnou a ekologicky nezavádnou projížďku. Je to zážitek na celý život.
 
Nabízíme nejdelší projížďku z Haleakala až do města Paia které leží na severním pobřeží ostrova a to bez toho že by jste museli šlápnout do pedálů.
 
Po tom co dostanete kolo dle vaší velikosti, bezpečnostním školení a testovací jízdě budte připraveni na vaše nové dobrodružství.
 
Maui v současné době financuje systém veřejné autobusové dopravy, který poskytuje jízdy v a mezi různými komunitami ve střední, jižní, západní části Maui, Haiku, a Upcountry Maui. Všechny autobusy jsou vybaveny nosič jízdních kol. Jízdní řády

Lahaina - Historickým městem na elektrickém kole

Výlet bez průvodce.

Přijďte kdykoliv během provozní doby 9:00 - 16:00. Návrat nejpozději v 15:45.

1 284 Kč Cena:
Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI