Představení Ulalena

‘Ulalena je jedno z představení které musíte vidět když jste ne Maui.

  • Cena vč. DPH:1 772 Kč
  • Cena bez DPH:1 701 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Představení Ulalena

V postratě vystoupení ‘Ulalena můžete vidět pouze na Maui! Provede vás tou samou cestou kterou prošli obyvatelé Havaje - od stvoření ostrovů do doby ranných průzkumníků ostrova. Navštívíte sopky, ohromné oceány a pralesy zatímco potkáte bohy kteří jim vládnou.

‘Ulalena, Představení pro celou rodinu ocěněné několika cenami, spojuje tradiční divadelní vystoupení s akrobatickými prvky s projevy síly a krásy. Spojení bohatých kostýmů, osvětlení a efektů přemění toto divadelní vystoupení na vaši soukromou oázu. ‘Ulalena vás uchvátí od začátku až do konce..

'Ulalena je unikátní vítr z Maui, jak říká Kumulipo - starověká Hawajský chorál, stejně jako červeno-žlutý déšť odhalený stmíváním. Jako vánek v mlhavém světle.

'Ulalena zve všechny diváky na místo zázraku. Většinou se říká že život je cesta, individuální cesta při které se někdy nemusíte hnout z místa. Změní nás to co se děje kolem nás a čas který stále běží.

'Ulalena zkoumá vztahy mezi lidmi, přírodou a mytologjí. Použité metafory spojují Havajské chorály a tance, originální hudbu a choreografii, osvětlení a projekce, to vše pro podporu unikátních talentů jednotlivých umělců.

'Ulalena je cesta při které budete nadšeni při každém momentu a cílem je poznání a nadšení z těchto momentů kdy poznáváte sami sebe.


  • V provozu: Pondělí, Úterý, Čtvrtek a Pátek - Otvírá se v 16:30 - Představení začíná v 17:00 (Dny se mohou lišit podle sezóny)
  • Kam přijít: Maui Theatre v centru Old Lahaina Center, 878 Front Street
  • Délka: 90ti minutové představení
  • Obsahuje: Parkování přes ulici v centru Lahaina (za Hilo Hatties). Přineste ssebou parkovací karty k validaci aby jste zde mohli parkovat až 4 hodiny. 
  • Omezení: Zákaz focení během celého představení.

 

Můžete si vybrat z několika druhů vstupenek na toto představení. Na obrázku vidíte schéma divadla.

Standard – Stříbrné vstupné:  Všechny sedadla v tomto moderním divadle poskytují skvělý výhled na pódium. Toto vstupné zahrnuje sedadla v zadní části sálu. Toto je základní vstupné na představení Ulalena.

Premium – Zlaté vstupné:  Tento balíček prémiového vstupného zahrnuje sedadla v prostřední části sálu od jednoho boku ke druhému.

VIP – Platinové vstupné:  Toto je VIP vstupné na nejlepší sedadla v divadle v přední části nejblíže k pódiu. Po vystoupení se můžete setkat s herci a umělci kteří se postarali o toto vystoupení.

 

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI