Snuba podvodní dobrodružství - balíček

Balíček obsahuje CD s fotografiemi a oblečení do vody

  • Cena vč. DPH:3 852 Kč
  • Cena bez DPH:3 698 Kč
Množství:

Snuba podvodní dobrodružství - balíček

Podívali by jste se rádi do podvodního ráje? Zažily by jste rádi opravdové potápění i svašimi dětmi? Zkuste s námi SNUBA.

SNUBA® z vás udělá potápěče na celý den a nepotřebujete k tomu žádné povolení nebo osvědčení. Všechno to těžké vybavení potřebné k potápění necháte za sebou a bude za vámi plavat na hladině na raftu kamkoliv poplavete. Vzduch z nádrže na hladině vám bude dodávat hadice uchycená na váš postroj. Hadice vám dovolí se potápět do hloubky až 6 metrů.

Výlety provozujeme denně na západná straně Maui v oblasti Kaanapali. Na všech místech kam plujeme najdete nedotčené korálové útesy plné podvodního života a také želví "čistící stanice". Naši certifikovaní SNUBA® průvodci vás veznou na tento důkladný poznávací výlet přímo z pláže před hotely a ukážou vám co nabízí místní podvodní svět. 

Nejste si jistí jestli je SNUBA® to pravé pro vás? Připojte se k nám v hotelovém bazenu, kde denně v 11:00 předvádíme zdarma toto vybavení! Není třeba žádných předešlých zkušeností, minimální věk je 8 let.

Máte v rodině někoho mladšího 8 let kdo by si rád vyzkoušel SNUBA®?  SNUBA DOO je určeno pro děti od 4 do 7 let které se k vám mohou připojit když budou šnorchlovat z povrchu s tím samým vybavením jako máte vy.

Abychom udrželi naše tůry privátní, berema na jeden výlet maximálně 6 lidí.

Těšíme se až vás vezneme potápět se s námi!


V provozu: denně od 8:30 a  13:00. Přijďte 15 minut předem (Dny a časy se mohou lišit)
Kam přijít: Hotely - Hilton Waikoloa Village, Hyatt regency Maui, Marriott Maui Ocean Club, Sheraton Maui Resort, Westin Ka'anapali Ocean Resort Villas, Honua Kai Resort
Délka: ˇčas strávený pod vodou je asi 30 minut
Vybavení: SNUBA certifikované vybavení
Obsahuje: Snuba certfikované vybavení a průvodce, CD s fotografiemi, oblečení do vody.
Omezení: Zrušení objednané tůry - do 2 návštěvníků minimálně 48 hodin předem, 3 a více návštěvníků minimálně 72 hodin předem.

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI