Ranní Snuba & Šnorchlovací dobrodružství - balíček

Skvělá zabava pro rodinu!

  • Cena vč. DPH:2 696 Kč
  • Cena bez DPH:2 588 Kč
Množství:

Ranní Snuba & Šnorchlovací dobrodružství - balíček

Nastupte na 15ti metrovou loď postavenou v Louisianě a dopravenou na Maui v březnu roku 2003. Celá byla navržena pro maximální komfort, stabilitu, rychlost a ze všeho nejvíc pro zábavu na slunci. Je schválena pobřežní stráží pro přepravu 49 pasažétů. K pohonu tato loď používa dva vysokorychlostní motory na Bionaftu takže je šetrná k životnímu prostředí. Pasažéři mohou být na hodní slunečné palubě nebo na dolní stíněné palube a také mohou projít po kajutě.

Na palubě je sprcha s čistou vodou, místa pro rybaření, a snadný přístup do vody z plošiny se dvěma žebříky aby bylo vaše vodní dobrodružství jednoduché a nádherné.

Tento ranní výlet za potápěním v sobě obsahuje snídani, oběd, nápoje, otevřený bar, šnorchlovací/snuba vybavení, pomůcky pro plavání a potápěčské masky. Plavíme se ke kráteru Molokini a k želvím obloukům pokud to počasí dovolí.

Snuba/šnorchlovací balíček obsahuje 30minut potápění se snuba vybavením v jedné lokaci a šnorchlování v obou.

Podvodní kamery, trička, DVD, fotografování a oblečení do vody je dostupné na palubě za příplatek. Snuba potápění ve druhé lokaco je taky možné zakoupit na palubě pokud je dostatek vybavení.


V provozu: Denně - příchod od 6:45 do 7:15 ráno 
Kam přijít: přístav Maalaea Harbor; Kotviště č. 51 - na straně od hor
Délka: 5 hodin
Vybavení: Šnorchlovací/snuba vybavení, pomůcky pro plavání, potápěcí masky

Obsahuje

  • Kontinentální snídaně: Ovoce, těstoviny, pečivo se sýry nebo marmeládou, káva a džusy
  • Oběd: Tři varianty uzeného masa, dva druhy sýru, čestvé pečivo, salát, rajčata a cimbule, bramborový macaroni salát, domácí čokoládové sučenky, majonéza, hořčice a nakládaná zelenina.
  • Nápoje: Džusy, perlivé nápoje a voda, koktejly MaiTai, rum s kolou


Omezení: Zrušení objednané tůry - 2 návštěvníci minimálně 48 hodin před začátkem, 3 a více návštěvníků minimálně 72 hodin předem.

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI