Proč s námi

Společnost ALOHA HAWAII přináší v nabídce pro český cestovní trh něco netradičního.

Umožní Vám bezstarostnou dovolenou na Hawaii, takže obavy nechte klidně doma. Nemluvíte anglicky? Nevadí. Postaráme se o Vás již od Vašeho příletu , s námi dojedete do hotelu a po dlouhé cestě ochutnáte první jídlo v cizí zemi.

Během Vašeho pobytu, Vás seznámíme s aktivitami, které Vám dovolenou učiní ještě zajímavější a příjemnější. Ne každý z Vás totiž přijel jenom proto, aby si užil pláží a koupání v moři a tak s námi jistě budete chtít využít bohaté a pestré nabídky aktivit sportovního, či zábavního charakteru jakými jsou například surfování na vlnách, vodní lyžování, jízda na vodním skůtru, sledování mořského světa pod hladinou (loď s průhledy) atd. Určitě se s námi vypravíte na sopku, seznámíte se s plážemí bílými i černými, s hladinami klidnými i bouřlivými a prožijete úchvatné východy i západy slunce.

Poznáte i místní jídla, charakteristickou kuchyň Hawaje a na folklorních představeních budete mít možnost trochu proniknout do svérázné kultury obyvatel zdejšího teritoria.

Z nabídky našich služeb si vytvoříte program dle Vašich požadavků, schopností a možností, takže bude hodně záležet na Vás, jaké zážitky a vzpomínky si odtud odvezete do svých domovů.

Vaše spokojenost pak bude nejlepší odměnou pro tým našich spolupracovníků i zárukou toho,že se o naší společnosti ALOHA HAWAII zmíníte svým přátelům a známým.

Těší nás, že jste si vybrali Aloha Hawaii, naší společnost a jsme přesvědčeni o tom,že se Vám zde bude líbit. Určitě Vás nezklameme.

Příjemný pobyt u nás Vám přeje společnost ALOHA HAWAII

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI