Parasailing

Když 15 května skončí na Maui velrybí sezóna, začíná sezóna parasailingu která trvá až do 15 prosince kdy opět začíná velrybí sezóna.

Parasailing neboli lety na padáku za motorovým člunem jsou na Maui velice populární aktivita a lidé ji milují. Popravdě řečeno ji miluji také. Možná je to tím nadšením a rozjařeností při vzlétnutí, výhledem z výšky nad vodou nebo je to ten pocit plachtění vzduchem a odvěké snění o létání. Zážitek z parasailingu tady na Maui je pro mě vždy vzrušující nehledě na to po kolikáté už si ho dopřávám. Tam nahoře je určitý pocit klidu když ani neslyšíte motor lodě. Vše co cítíte je vanutí teplého Hawaiiského větru po vaší kůži. Nahoře ve vzduchu zažijete opravdový pokoj, je tam krásné ticho a ten výhled...
Maui prasailing tůry začínají na západní straně Maui.
Všechny výlety na padáku vyráží ze strany kde je Lahaina a Kaanapali. Výhled na Lahainské kotviště, přístav, zakotvené lodě, hory západního Maui, mraky nad vámi a oceán pod vámi... popravdě, je to naprosto ohromujicí.

Na výběr máte z těchto možností: 

  • Pokud chcete vzrušení, vyberte si Hawaiskou verzi žabek na hladině (touch and go). Místo toho aby na konec jen svinuli lano a spustili vás na palubu lodě, nechají vás slétnout až k hladině a trochu skákat po hladině než vás spustí do vody. Je to divoké a mokré zakončení a můžete křičet z plných plic ale na konec to bude jen vítané osvěžujicí namoční.
  • Je to pro vás příliš rozdováděné? Řekněte to kapitánovi a dostane se vám bezpečného suchého spuštění na palubu lodě.
  • Na padáku můžete letět úplně sami nebo ve dvou s některým z přátel nebo někým z rodiny.
  • Většina parasail výletů na Maui používá bezpečnostní sedací postroje ve kterých budete mít volné nohy. Někdy to chvíli trvá než si lidé rozmyslí co s rukama. Ze začátku se křečovitě drží všeho co je zrovna po ruce ale pak jim dojde že je to naprosto jedno, pustí se a začnou relaxovat u užívat si celý zážitek.


Jak dlouhé jsou Parasail výlety a jak vysoko létají?

  • Délka Parasail letů je různá od 9 do 12 minut a létá se ve výšce mezi 240 a 360 metry.
  • Výška ve které poletíte se může lišit v závislosti na větru a počasi v den výletu a také podle váhy jednotlivých účastníků.

 

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Let ve výšce 250 metrů

Parasailing je velice jednoduchý a zábavný zážitek na který nikdy nezapomente

1 926 Kč Cena:

Let po obloze ve výšce 360 metrů

Parasailing je velice jednoduchý a zábavný zážitek na který nikdy nezapomente!

2 157 Kč Cena:
Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI