O nás

 

About Stardust Hawaii…

Stardust Hawaii is a Domestic Limited Liability company. It was organized and incorporated in May of 2011. Stardust Hawaii intends to provide individual and group travel to leisure clients. Services and products provided by Stardust Hawaii will initially include pre-arranged tours, custom packages according to clients’ specifications, travel consultation, and as time progresses making reservations for lodging amongst other related services. Stardust Hawaii seeks to differentiate itself as the premier adventure travel company on Maui. 
As it grows it will take on people and expand into related markets and services. It will also look for additional leverage by establishing relationships and representations with appropriate strategic allies.
 

(Aloha Hawaii) Stardust Hawaii o nas…

Stardust Hawaii je společnost se sídlem na ostrově Maui.  Byla založena v květnu roku 2011.  Stardust Hawaii nabízí cestování jak jednotlivcům tak skupinám.  Služby a servis, které nabízí Stardust Hawaii zahrnují předem organizované výlety, balíčky služeb speciálně vytvořené pro dané jednotlivce, cestovní konzultace, rezervace na bydlení a další příbuzné servisy.  
Stardust Hawaii jako žádná jiná cestovní společnost nabízí kompletní servis šitý na míru přesně podle požadavků a potřeb klienta. Stardust Hawaii je váš tlumočník, konzultant, parťák i kamarád. 
Vyzkoušejte nás.
 
Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI