Deluxe 90 minutová vyjížďka ve 14:15 - ponorka Reef Dancer

Přidali jsme navíc místo pro pozorování mořských želv a lehké občerstvení

  • Cena vč. DPH:1 190 Kč
  • Cena bez DPH:1 109 Kč
Množství:

Deluxe 90 minutová vyjížďka ve 14:15 - ponorka Reef Dancer

Tato vyhlídková plavba kolem korálových útesů u západního Maui nabízí všechny sedadla u oken, klimatizované podpalubí a odborný komentář od experta na korálové útesy. Tyto výlety také nabízí možnost profesionálních potápěčů kteří hledají zajímavé živočichy a ukazují je u oken pod vodou. Tůra trvá asi 60 minut a pak je zde ješté druhé místo k pozorování želv a dalších živočichů. Součástí je lehké občerstvení.

Nastupte na palubu Reefdanceru na Maui a užijte si toto skvělé podvodní dobrodružství s nádherným výhledem a potápěčskou šou. Vyplouváme z přístavu v Lahaině na tuto jedinečnou tůru kolem jediného barierového útesu na Maui. Dostanete příležitost si prohlédnout různé druhy korálů a rybek zde žijících jako je třeba Humuhumunukunukuapua'a, Hawajská národní ryba. 
 
Někteří lidé hodnotí tento 90ti minutový výlet a podvodní šou jako naši nejluxusnější tůru. Čas navíc nám umožní plout dál do míst kde se pohybuje více želv. Navíc je tu také lehké občerstvení podávané na této tůře.
 
Jakmile se dostaneme na místo určení, můžete sedět u velkých oken v naší podvodní kabině a užívat si výhled na korálový útes. Tady také nastoupí naši potápěči a ve vodě kolem budou hledat exotické zvířátka aby vám je mohli přinést ukázat k oknu - je to také skvělá příležitost si je vyfotit. Náš odborný komentátor vás také seznámí s tímto podvodním světem kolem korálového útesu.
 
Potom co se naši potápěči vrátí zpět na palubu, vyrazíme ne nedaleké místo s vysokou koncentrací velkých mořských želv. Mužete je sledovat jak vyplouvají na hladinu nebo na ně koukat pod hladinou.
 

V provozu: Denně ve 14:15
Kam přijít: setkáme se v přístavu Lahaina Harbor Slip 6 (kotviště 6)
Délka: 90 minut
Vybavení: 17ti metrová po hladině plujicí ponorka
Obsahuje: Výklad odborníka na korálové útesy, 34 oken s výhledem kolem ponorky v ühlu 280°, všechny sedadla jsou u oken, potápěčská šou, klimatizovaná kajuta
Menu: Lehké občerstvení, nápoje a sušenky
Omezení: Děti musí být v doprovodu dospělého, děti do 5 let plují zdarma ale jej každé v doprovodu dospělého. Děti do 5 let bez doprovodu platí standartní dětskou cenu.

ZRUŠENÍ OBJEDNANÉ TŮRY: Zrušení nebo přeplánování je třeba provést nejpozději 48 hodin před začátkem a 72 hodin před začátkem pro skupiny o 6 a více lidech.

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI