Kombinace kajaku a šnorchlování

Prozkoumejte klidné a nedotčené vody okolo Maui na kajaku.

  • Cena vč. DPH:1 772 Kč
  • Cena bez DPH:1 701 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Kombinace kajaku a šnorchlování

Všechny výlety na kajaku jsou vedeny odbornými průvodci a trvají asi 2,5 hodiny. Zapůjčení vybavení pro šnorchlování je součástí této tůry a je v ceně. Projeďte na kajaku slavné pobřeží Olowalu a potom skočte do oceánu a poápějte se zá krásami života pod hladinou. Mnoho návštěvníků nám řeklo, že naš výlet byl tou nejlepší částí jejich výletu na Maui. Máme po celý rok skvělé podmínky ke sledování exotického života na korálových útesech a lidé z celého světa navštěvují Maui aby viděli migrujicí velryby v Hawajských vodách.

Navíc k těmto světově proslulým korálovým útesům a místům pro sledování velryb má také oblast Olowalu bohatou Hawajskou historii datujicí se zpět do starověku. Také provozujeme jedinou společnost na Maui se soukromou pláží. 

Výlet začne 15 až 20ti minutovým seznámením s vybavením aby jste si vyzkoušeli kajak a vybavení pro šnorchlování. Podle vašich zkušeností vás může pruvodce nejprve vzít do mělké vody aby jste si nacvičili ovládání kajaku než vás vezme na samotnou tůru. 

Jakmile bude každý spokojený se svým kajakem a dovednostmi, tak vás průvodce provede korálovými zahradami na místo kde se můžete potápět 30 až 45 minut. Potom budete pokračovat na sever kde si můžete prohlédnout historická místa kolem pobřeží, zatímco se dozvíte něco o historii Olowalu a zastavíte se občerstvit. Po 20 az 25 minutách vyrážíte zpět aby jste se mohli ještě krátce zastavit a chvíli šnorchlovat. Pak už se vrátíte zpět na základnu. 

(Tůry se mohou různit v zálislosti na počasí, podmínkách oceánu a taky dovednostech návštěvníků)


 
Obtížnost: Mírná
Délka: 2.5 hodin
Věk: minimum 5 let
Obsahuje: Kajak a vybavení pro šnorchlování, občerstvení a vodu.
Kam přijít: Olowalu pláž
Čas: 8:00, 11:00, 14:00 a večerní tůra (sezónní)
 
Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI