60ti minutový výlet - ponorka Reef Dancer

Prohlédněte si podvodní svět Maui bez toho že by jste se namočili.

  • Cena vč. DPH:952 Kč
  • Cena bez DPH:887 Kč
Množství:

60ti minutový výlet - ponorka Reef Dancer

Tato vyhlídková plavba kolem korálových útesů u západního Maui nabízí všechny sedadla u oken, klimatizované podpalubí a odborný komentář od experta na korálové útesy. Tyto výlety také nabízí možnost profesionálních potápěčů kteří hledají zajímavé živočichy a ukazují je u oken pod vodou.

Nastupte na palubu Reefdanceru na Maui a užijte si toto skvělé podvodní dobrodružství s nádherným výhledem a potápěčskou šou. Vyplouváme z přístavu v Lahaině na tuto jedinečnou tůru kolem jediného barierového útesu na Maui. Dostanete příležitost si prohlédnout různé druhy korálů a rybek zde žijících jako je třeba Humuhumunukunukuapua'a, Hawajská národní ryba. 
 
Jakmile se dostaneme na místo určení, můžete sedět u velkých oken v naší podvodní kabině a užívat si výhled na korálový útes. Tady také nastoupí naši potápěči a ve vodě kolem budou hledat exotické zvířátka aby vám je mohli přinést ukázat k oknu - je to také skvělá příležitost si je vyfotit. Náš odborný komentátor vás také seznámí s tímto podvodním světem kolem korálového útesu.

 

V provozu: Denně v 10:00 (pouze pokus je více než 6 zájemců), 11:15 a 13:00
Kam přijít: setkáme se v přístavu Lahaina Harbor Slip 6 (kotviště 6) 30 minut před začátkem
Délka: 1 hodina
Vybavení: 17ti metrová po hladině plujicí ponorka
Obsahuje: Výklad odborníka na korálové útesy, 34 oken s výhledem kolem ponorky v ühlu 280°, všechny sedadla jsou u oken, potápěčská šou, klimatizovaná kajuta
Omezení: Pro vyplutí musí být alespoň 6 návštěvníků. Děti musí být v doprovodu dospělého, děti do 5 let plují zdarma ale jej každé v doprovodu dospělého. Děti do 5 let bez doprovodu platí standartní dětskou cenu.

ZRUŠENÍ OBJEDNANÉ TŮRY: Zrušení nebo přeplánování je třeba provést nejpozději 48 hodin před začátkem a 72 hodin před začátkem pro skupiny o 6 a více lidech.

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI