Výlet na Hanu a Haleakala kráter helikoptérou

Tropický prales v Hana a pozoruhodné vodopády!

  • Cena vč. DPH:7 061 Kč
  • Cena bez DPH:6 779 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Výlet na Hanu a Haleakala kráter helikoptérou

Tento výlet vás vezne nejžádanější místa východního Maui. Kráter Haleakala, tropický prales v Hana, hluboké údolí nádherné vodopády. Nejlépe strávených 45 minut na Maui!

  • V provozu: Denně
  • Kam přijít: Kahului Heliport
  • Kdy přijít: 30 minut před začátkem výletu
  • Délka: 40 - 45 minut
  • Děti: Do 2 let mohou sedět rodiči na klíně ZDARMA

Naši piloti jsou zkušení profesionálové s nalétanými tisici hodin a jsou cvičení podle vysokých standartů Majitele společnosti a vrchního pilota. Být nejlepší je jen první krok, naši piloti musí být také zábavnými průvodci znalí historii a geografii Maui, zdejší faunu a floru aby vás mohli informovat když poletíte nad touto úžasnou krajinou.

Kvalita a bezpečnost dělá rozdíl

V letectví jsou nejdůležitější kvalita a bezpečnost. V Air Maui je naším důkazem naše historie: Víc jak deset let perfektní bezpečnosti. To není štěstí nebo náhoda, je to kombinace profesionálních pilotů a nejlepších údržbářů našich strojů. 

Na konci každého dne je helikoptéra předána nové směně údržbářů. Naši FAA certifikovaní mechanici školení výrobcem prohlédnou a zkontrolují celou helikoptéru a ujistí se že každá součást a každý systém funguje správně a podle standartů kvality a bezpečnosti. Naše standarty jsou jednoduché, pokud stroj není perfektní, nikam neletí.

Omezení: Trasa letu a navšťívená místa podléhají závislosti na počasí. Při příchodu budete zváženi (pokud jste při objednávce zadali značně nižší váhu tak můžete být vyloučeni z letu bez nároku na vrácení peněz)

Zrušení objednané tůry je třeba provést minimálně 48 hodin před začítkem, aby jste dostali zpět peníze. Pro skupiny o 12 nebo více lidech je lhůta pro zrušení 7 dní předem. Trasy letu a navštívená místa se mohou lišit v závislosti na aktuálním počasí. Účtujeme komfortní příplatek za každého pasažéra vážícího více než 108 kg.

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI