Aloha Hawaii nabízí nejlepší vyjížďky na kole po Maui

Představte si to vzrušení z jízdy na kole dolů z jedné z největších spících sopek na světě, bez toho že by jste museli šlapat do pedálů. Takové jsou naše výlety na kolech po Maui. Tisíce nadšenců do sjíždění už absolvovali tento výlet po Maui od založení tohoto odvětví sportovních aktivit v roce 1982. Ze všech aktivit na Maui, slezd kopců je jedn z nejunikátnějších - vyjížďka která se nedá uskutečnit nikde jinde na světě.
 
Toto je způsob jak probíhá většina výletů po kopcích na kole:
  • Budete vyzvednuti ve vašem hotelu a dopraveni na vrchol pohoří Haleakala kde se ve výšce asi 3000 metrů nachází kráter. Zde vás vybavíme větruvzdorným oblekem, helmou a rukavicemi které budete potřebovat po cestě dolů. Také dostanete kontinentální snídani. Tento monumentální kráter má obvod 35 kilometrů a je asi 1000 metrů hluboký - je tak velký že by pojmul celý Manhattan. Pokud si zvolíte sjezd za rozbřesku (skvělá volba), uvidíte také jeden z nejúžasnějších východů slunce který neuvidíte nikde jinde na planetě.
     
  • Odtud budete převezeni naší dodávkou dolů ke vstupu do národního parku Haleakala ve výšce asi 2100 metrů kde začne vaše cesta dolů na kole.
     
  • Každá skupina po 10 až 12 účastnících následuje svého průvodce dolů po straně hory a budete v neustálém rádivém kontaktu s dodávkou která pojede za vámi a poveze vaše věci dolů. Můžete zastavit kdekoliv a obdivovat krásné výhledy po tomto ostrově. Zastávka na oběd je buď v jedné restauraci na straně hora, nebo v městečku Paia kterým budete projíždět v závěru vašeho sjezdu dolů k pobřeží oceánu.
     
  • Jakmile sjedete dolů, zkušenost nabere poněkud surrealistické kvality, jak vaše mysl bude neustále přehrávat konstantní sérii zatáček a silnic, které vás vedly dolů z kopce do cílové destinace. Při pohledu na vzdálený vrcholek vám dojde že jste pokořili tuto horu. Budete spojeni s přírodou na Maui trochu jiným způsobem. Při sjezdu dolů ucítíte vůni eukaliptových stromů jak budete projíždět lesem, a budete dýchat čistý vzduch vrcholků na Maui. Tento den pro vás zůstane tak trochu jiný: Den kdy jste uskutečnili slavný sjezd Maui na kole na který jen tak nezapomenete!
 
Systém autobusů hromadné dopravy na Maui
Maui v současné době financuje systém veřejné autobusové dopravy, který poskytuje jízdy v a mezi různými komunitami ve střední, jižní, západní části Maui, Haiku, a Upcountry Maui. Všechny autobusy jsou vybaveny nosič jízdních kol.. Jízdní řád autobusů
 

Lahaina - Historickým městem na elektrickém kole

Výlet bez průvodce.

Přijďte kdykoliv během provozní doby 9:00 - 16:00. Návrat nejpozději v 15:45.

1 284 Kč Cena:

Haleakala ranní tůra - Na kole po Maui

40 kilometrový sjezd hory

3 698 Kč Cena:

Celodenní výlet po Haleakale

40 kilometrový sjezd hory

3 210 Kč Cena:

Sjezd z Haleakala - Samostatný výlet na kole

40 kilometrový samostatný sjezd hory

1 849 Kč Cena:
Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI