Staňte se pilotem a leťte kolem vulkánu - Skvělý dárek k výročí nebo narozeninám

Minimálně dva pasažéři.

Leťte k vulkánu

  • Cena vč. DPH:23 110 Kč
  • Cena bez DPH:22 185 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Staňte se pilotem a leťte kolem vulkánu - Skvělý dárek k výročí nebo narozeninám

Budete pilotovat letadlo, vzlétnete, proletíte se a sestoupíte na přistání!

Ještě jste nikdy neletěli? To nevadí! Naučíme vás základy létání jako jsou vzlétnutí, plachtění a přistání. Je to fantastický zážitek!

Proleťte se! Kvalifikovaný instruktor vás zasvětí do nadšení kterým je létání. Budete řídit letadlo. Naučíte se nejen vzlétnout, leťet a sestoupit na přistání ale také poletíte ve vzdálenosti asi 150 metrů od majestátních vodopádů Hawaje.

Začneme tím že vzlétneme na Maui. Budete pilotovat a vystoupáme do výšky 2500 metrů odkud dobře uvidíte jižní stranu Haleakaly. Potom zamíříme k Upolu Point , což je severní výběžek Velkého ostrova a zde sestoupáme do výšky 500 metrů. Poletíme kolem celého severního pobřeží ostrova. Tato oblast dlouhá asi 80 km je plná vodopádů a krásných výhledů na pobřeží.

Potom se přichystáte na přistání, sestoupáme a přistanete v Hilo.

Nelétáme nad vulkánem nebo nad národním parkem kvůli častým nízkým mrakům v této oblasti a také kvůli státnímu omezení

Po přistání rozebereme právě proběhlou lekci při obědě a pokud chcete můřete se projít národním parkem. Na požádání vám řekneme více informací o této možnosti.

Potom zase poletíme. Vzlétnete z Hilo a poletíme k vodopádům na východní straně Maui a nad oblast Hana. Pak přistanete na Maui ze severní strany.


  • V provozu: Pondělí až neděle 10:00 - 16:00 (časy se mohou lišit)
  • Kam přijít: Letiště Kahului Airport
  • Délka: 6-7 hodin
  • Vybavení: Letadlo Cirrus SR22 G3 GTS-X
  • Obsahuje: Oběd, okružní výlet letadlem, certifikát že jste prošli tréningem na pilota
  • Vyjímky: Žádné
  • Omezení: Minimální věk pro řízení letadla je 8 let. Kudy a v jaké vzdálenosti poletíte bude záležet na povětrnostních podmínkách a počasí. Vaše pohodlí a bezpečnost jsou našimi hlavními prioritami. Zrušení objednané tůry je třeba provézt minimálně 48 hodin předem aby jste dostali peníze zpět. Pro skupini o 12 nebo více lidech je lhůta pro zrušení 7 dní předem. Trasy letu a navštívené místa se mohou lišit v závislosti na aktuálním počasí.

Váš osobní certifikovaný instruktor létání.

Jako profesionální certifikovaný instruktor létání a bývalý tovární pilot společnosti Cirrus mám nalétáno přes 5000 hodin a skoro 30 let zkušeností s létáním. Létal jsem s astronauty, učil jsem létat 8 leté dítě a dokonce 80ti letou babičku. Můžete si být jistí že znám své letadlo a tyto ostrovy. Byl jsem členem komise pro dohled nad letištními systémy Hawaje, spolupracoval s AOPA (Asociace pilotů a majitelů letadel) a vlastnil ledno z najvětších letadel v regionu na ktrém jsem létal ke Grand kaňonu z Jižní Kalifornie. Teď je mojí největší vášní dělit se o nadšení z létání s ostatními a ukazovat majestátnost Havaje kterou oceníte nejlépe při pohledu z letadla.  

Každý účastník obdrží Certifikát o tréninku na pilota podle Federálních leteckých regulí - Federal Aviation Regulations Part § 61.189.

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI