Staňte se pilotem a leťte do Pearl Harbouru - Proleťte útočným koridorem na Pearl Harbour

Minimálně dva pasažéři.

  • Cena vč. DPH:20 542 Kč
  • Cena bez DPH:19 720 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Staňte se pilotem a leťte do Pearl Harbouru - Proleťte útočným koridorem na Pearl Harbour

Budete pilotovat letadlo, vzlétnete, proletíte se a sestoupíte na přistání!

Ještě jste nikdy neletěli? To nevadí! Naučíme vás základy létání jako jsou vzlétnutí, plachtění a přistání. Je to fantastický zážitek!

Proleťte se! Kvalifikovaný instruktor vás zasvětí do nadšení kterým je létání. Budete řídit letadlo. Naučíte se nejen vzlétnout, leťet a sestoupit na přistání ale také poletíte ve vzdálenosti asi 150 metrů od majestátních vodopádů Hawaje.

Tento výlet obsahuje to nejlepší z lekcí létání a navíc si můžete proletět útočnou trasu druhé vlny japonského útoku na přístav. Poletíte asi 150 metrů nad pohořím Koolau a potom sestoupíme do výšky 500 metrů nad Fordův ostrov a přístav Pearl Harbour. Po levé straně uvidíte řadu potopených bitevních lodí zatímco poletíme nízkou zatáčkou nad přístavem.

Připravte se na výlet zpět do minulosti. Poslechněte si ve sluchátkách záznam z rádiového vysílání ze 7 prosince 1941. Zažijte Pearl Harbour z unikátní perspektivy a to z pohledu japonského útoku.

Po přeletu nad přístavem budete moci přistát na 10 nejrušnějším letišti států, na mezinárodním letišti Honolulu.

Pokud chcete přestávku od létání, můžete si po přistání udělat menší výlet. Je možné rozebrat vaši dosavadní lekci při obědě s instruktorem.

Zpět na letišti proběhne briefing ohledne unikátního postupu odletu z ostrova, který vás vezme přes Waikki a kráter Diamond Head. Potom zamíříme k majestátním vodopádům ostrova Molokai!


  • V provozu: Pondělí až neděle 10:00 - 16:00 (časy se mohou lišit)
  • Kam přijít: Letiště Kahului Airport
  • Délka: 6-7 hodin
  • Vybavení: Letadlo Cirrus SR22 G3 GTS-X
  • Obsahuje: Oběd, okružní výlet letadlem, certifikát že jste prošli tréningem na pilota
  • Vyjímky: Žádné
  • Omezení: Minimální věk pro řízení letadla je 8 let. Kudy a v jaké vzdálenosti poletíte bude záležet na povětrnostních podmínkách a počasí. Vaše pohodlí a bezpečnost jsou našimi hlavními prioritami. Zrušení objednané tůry je třeba provézt minimálně 48 hodin předem aby jste dostali peníze zpět. Pro skupini o 12 nebo více lidech je lhůta pro zrušení 7 dní předem. Trasy letu a navštívené místa se mohou lišit v závislosti na aktuálním počasí.

Váš osobní certifikovaný instruktor létání.

Jako profesionální certifikovaný instruktor létání a bývalý tovární pilot společnosti Cirrus mám nalétáno přes 5000 hodin a skoro 30 let zkušeností s létáním. Létal jsem s astronauty, učil jsem létat 8 leté dítě a dokonce 80ti letou babičku. Můžete si být jistí že znám své letadlo a tyto ostrovy. Byl jsem členem komise pro dohled nad letištními systémy Hawaje, spolupracoval s AOPA (Asociace pilotů a majitelů letadel) a vlastnil ledno z najvětších letadel v regionu na ktrém jsem létal ke Grand kaňonu z Jižní Kalifornie. Teď je mojí největší vášní dělit se o nadšení z létání s ostatními a ukazovat majestátnost Havaje kterou oceníte nejlépe při pohledu z letadla.  

Každý účastník obdrží Certifikát o tréninku na pilota podle Federálních leteckých regulí - Federal Aviation Regulations Part § 61.189.

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI