Snuba podvodní dobrodružství

Užijte si více než šnorchlování

  • Cena vč. DPH:2 439 Kč
  • Cena bez DPH:2 342 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Snuba podvodní dobrodružství

Prohlédli by jste si rádi podvodní ráj? Potápěli by jste se rádi se svými dětmi pod hladinu? Tak proč s námi nezkusit SNUBA?

SNUBA® z vás udělá potápěče bez toho že by jste potřebovali kurz nebo školení na to potřebné. Všechno těžké vybavení jako je zásoba vzduchu bude plavat na hladině v raftu a bude vás následovat kamkoliv poplavete. Vzduch k vám bude proudit hadicí přichycenou k vašemu postroji. Vzduchová hadice vám umožní se potopit do hloubky až 7 metrů.

Máme otevřeno denně na západním pobřeží Maui v oblasti Ka´anapali. Všechny míst pro potápění obsahují nedotčené korály plné barevných živočichů a také třeba želví čistící stanice. Naši certifikovaní SNUBA průvodci vás vezmou na soukromý výlet přímo z pláže třeba u vašeho hotelu a ukážou vám co nabízí zdejší podvodní svět.

Nejste si jistí jestli SNUBA® je to pravé pro vás? Přijďte se podívat do hotelového bazénu kde probíhá denně v 11:00 předvádění SNUBA! Není třeba žádných předchozích zkušeností s potápěním, účastníci musí být staří minimálně 8 let

Máte v rodině někoho mladšího kdo by si SNUBA®také rád vyzkoušel?  SNUBA DOO je určena pro děti od 4 do 7 let aby mohli šnorchlovat s vámi, se stejným dýchacím vybavením jako budete mít vy.

Abychom udrželi naše výlety soukromé, bereme na ně maximálně 6 osob najednou.

Těšíme se na potápění s vámi!


V provozu: Denně od 8:30 a 13:00. Přijďte 15 minud před začátkem (Dny a časy se mohou lišit)
Kam přijít: Hilton Waikoloa Village, Hyatt regency Maui, Marriott Maui Ocean Club, Sheraton Maui Resort, Westin Ka'anapali Ocean Resort Villas, Honua Kai Resort
Délka: Doba pod vodou je přibližně 30 minut
Vybavení: Certifikované SNUBA vybavení
Obsahuje:  Vybavení Snuba, instruktáž a průvodce
Omezení: Zrušení tůry proveďte nejpozději 48 hodin před začátkem při 2 osobách a 72 hodin před začátkem při 3 a více osobách.

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI