Potápění s dýchacím přístrojem

Proč se lidé potápí na Maui? Protože Maui je pod vodou naprosto okouzlujicí se svými korálovými útesy, krásnými vodními živočichy, podvodními jeskyněmi a útesy, vraky, pozoruhodnou viditelností, teplou vodou a taky je zde přátelská a znalá komunita potápěčů. Ve zkratce, Maui je rájem potápěčů.

Potápění v Molokini

Na Maui je mnoho překrásných míst pro potápění ale to asi nejznámnější je Molokini. Mnoho našich klientů posíláme šnorchlovat do kráteru ale potápěči zde mají mnohem více možností. Mohou se potápět do kráteru, kolem venkovního útesu nebo na zadní stěně Molokini která jakoby klesala přímo dolů a mizela v propasti. Mnoho potápěčů si myslí že zde je nejzajímavější potápění.

Potápění v Lanai

Lanai je další velice populární místo k potápění. Jedno z mnoha míst kolem tohoto ostrova je "Katedrála". Takto se jmenuje protože když jste pod vodou a vidíte sluneční paprsky procházejicí labyrintem korálových útesů a jeskyní, připadáte si jako v katedrále.

 Několik rad ohledně potápění na Maui

  • Pokud nejste certifikovaný potápěč a přesto by jste se chtěli potápět s výstrojí na Maui, máme pro vás začátečnickou tůru s plnou výstrojí. Není třeba žádných předchozích zkušeností, a můžete se potápět s nádrží plnou vzduchu hned první den.
  • Některé společnosti nabízejí ne jednu ale dvě láhve vzduchu pro začátečníky. Takže jakmile si zvyknete na dýchací přístroj a naučíte se ovládat vybavení pro potápění během vašeho prvního ponoru, můžete začít to pravé doprodružství při vaší druhé cestě pod vodu.
  • Není zaručeno že bude možné potápět se na místě kde by jste si přáli ale vždy se dá nějak domluvit! Řekněte kam by jste chtěli a společnost udělá vše pro to aby vám zajisila právě takovou tůru. Vše ale závisí na momentálním stavu počasí a oceánu!

Potápění u pláže - poze pro certifikované potápěče

Skvélý výlet i pro příležitostné potápěče

Dvakrát denně v 10:00 a ve 14:00

2 311 Kč Cena:
Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI