Ponorka s průhledným dnem

Pokud jste jedním z mála lidí kteří se plavili na ponorce, vsadím se že něměla okna! Zde je vaše šance vyplout na palubě ponorky za 12 milionů korun a potopit se do hloubky asi 50 metrů. Při této hodinové plavbě můžete obdivovat dno oceánu a vše ve vodě za sklem a přitom budete mít ten nejlepší možný výhled. Zdá se vám to vzrušujicí? Protože takové výlety ponorkou na Maui jsou!

Pamatuji si můj první výlet ponorkou a jak úžasné pro mě bylo že jsem tak hluboko mohl zůsta tak dlouhou dobu. Uvědomil jsem si že vlastně část dne trávím na dně oceánu zkoumáním krásy podvodního života, světa který pro mě byl dostupný doposud pouze díky televizní obrazovce. Pamatuji si jak jsem přemýšlel o tom jak skvělé by bylo kdyby toto mohlo zažít každé dítě a uvědomit si že existuje i svět pod hladinou a žije s i svým vlasním životem zatímco my žijeme nahoře nad hladinou. Bylo to pro mě ohromujicí? To se vsaďte že bylo a bude i pro vás!

Klimatizovaná kabina a velké výhledové okna vám zajistí pododlnou a zajímavou tůru. Uvidíte stovky ryb a korálů všech barev a velikostí. Někdy uvidíte i takové ryby jako úroře a rejnoky a vyjímečně také žraloky. Jak budete pár centimetrů od dna oceánu tak se před vámi budou otevírat nové a nové pohledy. Během zimních měsíců se někdy objeví i velryby. Každý výlet ponorkou je trochu jiný ale všechny jsou vzrušujicí a poučné. Skvělé pro děti.

Deluxe 90 minutová vyjížďka ve 14:15 - ponorka Reef Dancer

Přidali jsme navíc místo pro pozorování mořských želv a lehké občerstvení

1 190 Kč Cena:

60ti minutový výlet - ponorka Reef Dancer

Prohlédněte si podvodní svět Maui bez toho že by jste se namočili.

952 Kč Cena:
Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI