Ranní Molokini šnorchlování a plachtění

7:30 až 12:30

  • Cena vč. DPH:3 147 Kč
  • Cena bez DPH:2 933 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Ranní Molokini šnorchlování a plachtění

Zázračná příroda vytvořila tento pozoruhodný kráter ve tvaru púlměsíce. Molokini, přírodní podvodní rezervace a ptačí rezervace je jedním z nejkrásnějších míst dostupných pro potápění na Maui. Tato tůra na plachetnici Paragon kombinuje prvky plachtění se zážitky z potápění v Molokini. Zážitek který obsahuje setkání s více než 250 druhy tropických ryb které se pohybují v krystalicky čisté vodě.

Objevte Molokini, a při cestě dostanete luxusní kontinentální snídani zatímco budeme v klidu plachtit přes zátoku Maalaea.Užijete si výhled na tropickou krajinu která dělá Maui speciálním místem a během velrybí sezóny (prosinec - květen) můžete sledovat keporkaky jak vychovávají své mláďata. Zatímco budeme na Molokini si můžete dopřát labužnický bufet a občerstvit se chlazenými nápoji. Šnorchlujte a plave a potom ze sebe můžete smýt slanou vodu ve sprše se studenou i teplou vodou.

Je to zážitek na celý život! Zpět pak poplujeme na odpoledním pasátu kdy rychlost dosahuje až 20 uzlů. Můžete se připojit k přátelské posádce Paragonu na můstku a sledovat rychlost odtamtud.


V provozu: Denně od 7:30 do 12:30. Přijďte v  7:15 (dny a časy se mohou změnit)
Kam přijít: Přístav Maalaea Harbor, slip #72
Délka: 5 hodin
Vybavení: 15ti metrová plachetnice typu katamaran, vybavení pro šnorchlování
Obsahuje: Kontinentální snídaně, oběd stylem bufetu, nápoje, pivo a také víno
Omezení: Zrušení objednávky - do 2 návštěvníků nejpozději 48 hodin předem, 3 a více návštěvníků nejpozději 72 hodin předem. Děti plachtí za polovoční cenu. Děti do tří let plachtí zdarma. Maximálně 38 pasažérů na jeden výlet. Přineste si svetr nebo lehkou bundu.

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI