Let po obloze ve výšce 360 metrů

Parasailing je velice jednoduchý a zábavný zážitek na který nikdy nezapomente!

  • Cena vč. DPH:2 157 Kč
  • Cena bez DPH:2 071 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Let po obloze ve výšce 360 metrů

Užijte si dechberoucí výhled na Maui a sousední ostrovy zatímco budete klouzat vzduchem kolem pobřeží Lahaina a Kaanapali. Nabízíme lety tandemové, samostatné a nyní také pro tři návštěvníky najednou. Každý let trvá přibližně 8-10 minut.

Parasail from two locations - Lahaina harbor or from the coast of Kaanapali (Whalers village beach) with spectacular views of the West Maui Coastline and the Kaanapali Beach Resorts. Parasailors are on the boat one hour and are winched on and off the boat hydraulically for safe and dry landings with maximum safety and comfort. We offer two flights, 800 foot flight and the 1200 foot flight, this is the length of the line. The distance off the water is approximately 50 stories for the 800 ft. flight. Vyrážíme ze dvou míst - Přístav v Lahaina anebo z pobřeží Kaanapali (pláž u velrybářské vesnice). Oba výlety nabízí úžasný a nobyčejný výhled na pobřeží východního Maui a pláže kolem Kaanapali. Návštěvníci stráví na palubě lodi asi hodinu zatímco je jednotlivě pouštíme na Parasail. Navijákem vás vypusíme do výšky na padáku a pak vás přitáhneme zpět na palubu , to vše bez toho že by jste museli do vody, pro vaši bezpečnost a pohodlí. Nabízíme dva druhy letů, ve výšce 250 metrů a ve výšce360 metrů, delší lana už nemáme. Výška nad vodou je asi jako 50ti patrová budova při letu na 250 metrovém laně.


  • V provozu: Denně od 8:00 do 16:30 (od 16 května do 14 prosince)
  • Kam přijít: Přístav Lahaina Harbor (SLIP 15) nebo Pláž Ka'anapali na sever od velrybářské vesnice (hledejte žlutý slunečník nebo žlutou loď) - mapy ve spodní části stránky vás navedou
  • Délka: Návštěvníci jsou na lodi asi hodinu. Délka letu na padáku je asi 8 minut pro jednotlivce a asi 10 minut pro tandem nebo trojici.
  • Omezení: Zrušení tůry je třeba provést minimálně 24 hodin před dnem tůry aby jste dostali zpět celou zaplacenou částku. Minimální váha pro samostatný let je 60 kg. Maximální kombinovaná zátěž padáku je 180 kg. Tyto limity se mohou lišit během některých dní podle počasí. Někteří z tandemu budou muset letět sami a někteří ze smostatných burou muset letět v tandemu protože jsou příliš lehcí. Těhotným ženám a osobám se zraněním krku a páteře není dovoleno se účastnit této aktivity. Přijďtě 30 minut před začátkem aktivity. Na loď není dovoleno nastoupit lidem s onemocněním zad a krční páteře, osobám po nedávné operaci, dětem mladším 3 let, nebo těhotným ženám. Minimální věk účastníků letu na parasailu je 6 let. Děti od 6 do 12 let musí letět s rodičem nebo se zodpovědným dospělým.

Kde nás najdete v Kaanapali

Kde nás najdete v Lahaina

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI