Let do Molokai - Staňte se pilotem!

Minimálně dva pasažéři.

Leťte na místo kde se točila úvodní scéna Jurského parku!

 • Cena vč. DPH:7 703 Kč
 • Cena bez DPH:7 395 Kč
 • Dostupnost: Skladem
Množství:

Let do Molokai - Staňte se pilotem!

Budete pilotovat letadlo, vzlétnete, proletíte se a sestoupíte na přistání! Prohlédněte si útesy Molokai a nádherné vodopády. 

Ještě jste nikdy neletěli? To nevadí! Naučíme vás základy létání jako jsou vzlétnutí a přistání. Je to fantastický zážitek!

Proleťte se! Kvalifikovaný instruktor vás zasvětí do nadšení kterým je létání. Budete řídit letadlo. Naučíte se nejen vzlétnout, leťet a sestoupit na přistání ale také poletíte ve vzdálenosti asi 150 metrů od majestátních vodopádů Hawaje.

Můžete si vybrat ze dvou míst kam letět:

 1. "Dvojitý vodopád" (Uvidíte je na levé straně a potom co se otočíte a poletíte zpět je budete mít napravo) nebo
 2. "Kolem ůtesů" - jižní pobřeží Molokai a pak poletíte 150 metrů nad terém rychlostí asi 300 km/h. 

 • V provozu: Pondělí až neděle 8:00 - 18:00 (časy se mohou lišit)
 • Kam přijít: Letiště Kahului Airport
 • Délka: 1 hodina
 • Vybavení: Letadlo Cirrus SR22 G3 GTS-X
 • Obsahuje: Okružní výlet letadlem, certifikát že jste prošli tréningem na pilota
 • Vyjímky: Žádné
 • Omezení: Minimální věk pro řízení letadla je 8 let. Kudy a v jaké vzdálenosti poletíte bude záležet na povětrnostních podmínkách a počasí. Vaše pohodlí a bezpečnost jsou našimi hlavními prioritami. Zrušení objednané tůry je třeba provézt minimálně 48 hodin předem aby jste dostali peníze zpět. Pro skupini o 12 nebo více lidech je lhůta pro zrušení 7 dní předem. Trasy letu a navštívené místa se mohou lišit v závislosti na aktuálním počasí.

Váš osobní certifikovaný instruktor létání.

Jako profesionální certifikovaný instruktor létání a bývalý tovární pilot společnosti Cirrus mám nalétáno přes 5000 hodin a skoro 30 let zkušeností s létáním. Létal jsem s astronauty, učil jsem létat 8 leté dítě a dokonce 80ti letou babičku. Můžete si být jistí že znám své letadlo a tyto ostrovy. Byl jsem členem komise pro dohled nad letištními systémy Hawaje, spolupracoval s AOPA (Asociace pilotů a majitelů letadel) a vlastnil ledno z najvětších letadel v regionu na ktrém jsem létal ke Grand kaňonu z Jižní Kalifornie. Teď je mojí největší vášní dělit se o nadšení z létání s ostatními a ukazovat majestátnost Havaje kterou oceníte nejlépe při pohledu z letadla.  

Každý účastník obdrží Certifikát o tréninku na pilota podle Federálních leteckých regulí - Federal Aviation Regulations Part § 61.189.

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI