Lekce surfování jeden na jednoho

Zaručeně se stanete surfařem!

  • Cena vč. DPH:4 879 Kč
  • Cena bez DPH:4 684 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Lekce surfování jeden na jednoho

Během soukromé lekce (jeden na jednoho) dostanete instrukce přesně podle vašich potřeb, uzpůsobené aby vám pomohly dosáhnout vašich cílů při surfování. Lekce jeden na jednoho jsou nejlepší pro začínajicí surfaře kteří stojí na surfu poprvé a chtějí se naučit základy surfování nebo pro pokročilé surfaře kteří chtějí zdokonalit svoje dovednosti, trénovat chytání větších vln nebo dělat lepší oblouky. Tyto aktivity jsou prováděny s instruktorem po vašem boku po celou hodinu a půl kdy trvá výuka.

Lekce se zaměřuje na bezpečnost na vodě, správné techniky, styl surfování a chování na vodě a můžeme vám zaručit že budete na vlnách co nevidět. Instrukce jsou pro autentické "odpočinkové" surfování Maui-stylu, ale také se zaměříma na vaše osobní surfařské cíle. Zaručujeme vám že se dokážete postavit na prkno, chytít vlnu a nakonec z pláže odejdete jako Surfař. 

Plán lekce:

Vaše osobní lekce surfování zahrnuje 10-15 minut školení bezpečnosti na vodě, ukázku technik pádlování, rady jak chytit vlnu a samozřejmě jak se postavit a zůstat stát na prkně! Našim cílem je aby jste se cítili na prkně pohodlně jak jen to bude možné, ještě dříve než půjdeme na vodu. Takže toto školení vám dá také prostor pro vaše dotazy. Poté co vás vezne na vodu, bude instruktor neustále s vámi aby vám radil a vedl vás na vlnách. Jejich prioritou na vodě bude vaše bezpečnost stejně jako správné chování na vlnách, vaše technika a styl surfování.


  • V provozu: Pondělí až sobota od 7:30 do poledne
  • Kam přijítUkazatel míle 19 na Highway 30 (Honopi’ilani Highway)
  • Kdy přijít: 10-15 min před začátkem lekce
  • Délka: 1.5 hodiny
  • Obsahuje: Školení instruktoři, neoprenové triko s dlouhým rukávem proti spálení (SPF 150 rash guard), boty pro surfování a moderní prkno pro začátečníky.
  • Potřebujete: Prosím přineste si plavky, ručník, krém na opalování, vodu na pití a kameru pokud chcete.
  • Omezení: Zájemci o lekce musí umět plavat

 

Všichni naši instruktoři mají aktuální školení pro poskytnutí první pomoci. Vaše bezpečnost je pro nás hlavní prioritou! Vítáme všechny věkové skupiny od 3 let. Pro studenty používáme bezpečné surfové prkna s měkkým povrchem. Laminované surfové prkna máme také pro pokročilé studenty za příplatek. Prosím dejte nám vědět předem pokud jedno požadujete. Zrušení objednané lekce musí bát provedeno nejpozději 48 hodin před začátkem nebo vám bude účtována plná cena.

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI