Lahaina - Historickým městem na elektrickém kole

Výlet bez průvodce.

Přijďte kdykoliv během provozní doby 9:00 - 16:00. Návrat nejpozději v 15:45.

  • Cena vč. DPH:1 284 Kč
  • Cena bez DPH:1 233 Kč
Množství:

Lahaina - Historickým městem na elektrickém kole

Představte si ten úsměv na vašich rtech když se projíždíte po kopcích na elektrickém kole a to bez únavy. Za sebou necháte dny kdy jste se potili při šlapání do pedálů a po projížďce vypadali jako by jste právě vyšli z tělocvičny. Elektrické kola jsou tiché, jednoduché a zábavné na ovládání a ekologicky nezávadné.

Po krátkém bezpečnostním školení může začít vaše dobrodružství. Při této tůře se projedete po klidných ulicích Lahainy kde se pořát něco děje. Objevíte historické památky ale také můžete najít místa kde nakoupit, najíst se nebo se pobavit. Můžete zastavit kde chcete a fotit cokoliv se vám bude líbit.

Často zvaná šperkem v koruně Maui, Lahaina je destinací kterou ročně navštíví až 2 miliony turistů což je 83% všech návštěvníků Maui. Lahaina je druhé nejnavštěvovanější místo na Maui hned po zdejších plážích. Na této tůře navštívíte historické město které leží mezi klidnými vodami kanálu Auau s výhledem na ostrov Lana'i a úrodnými vrcholy pohoří Mauna Kahalawai. Lahaina poskytla domov mnoha kulturám za stovky let své existence a vždy vítala návštěvníky kteří ji chtěli poznat. 

Když přijeli první polynézští osadníci k těmto břehům asi před tisíci lety, Lahaina jim nabízela bohaté sladkovodní toky, zelenající se údolí s úrodnou sopečnou půdou, teplé slunečné dny a nedotčené bohaté moře. Ještě dnes to stále můžeme říct o tomto krásném místě. Ponořená v historii, která důsledně dokumentuje její průběh z jednoho období do druhého, Lahaina si zachovala chuť každého období až dodnes. 


Obsahuje:

  • Helmy
  • Reflexní vesty
  • Nabíječku baterie a kabel (pokud se jedná o půjčení na více dní)
  • Nosič kol na auta (pokud se jedná o půjčení na více dní)

 

Kam přijít: 991 Limahana place, Lahaina, Hi 96761 (Segway obchod)

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI