Poznávací Deluxe Segway tůra Lahaina, Maui, Hawaii

Kód zboží: 5769

Délka: 2,5 hodin - To nejlepší z Lahaina town

Dechberoucí a nezapomenutelná tůra zaměřená hlavně na krásy a historické detaily městečka Lahaina, jedna z našich nejlepších tůr za poznáním ostrova Maui.

 • Cena vč. DPH:4 340 Kč
 • Cena bez DPH:4 166 Kč
Množství:

Poznávací Deluxe Segway tůra Lahaina, Maui, Hawaii

  heartCo vás čeká:

 • Poznáte to nejlepší z Lahaina trochu jiným způsobem - na Segway!
 • Komunikace rádiem - uslyšíte vše co průvodce řekne během výletu
 • Obdržíte odborné instrukce a trénink jak zacházet se Segway
 • Projedete se po nejznámějších ulicích města Lahaina a užijete si historickou atmosféru s krásnými výhledy na oceán zalitý sluncem
 • Uvidíte nejlepší turistické atrakce v Lahaina jako strom Banyon, klášter Jodo, staré vězení a spoustu dalších
 • Dostanete příležitost vyfotit si klíčové památky města
 • Užijete si zajímavosti a komentáře k tomu co cestou uvidíte od vyšeho průvodce
 • Vyberte si oblíbené fotografie z výletu a my vám je vytiskneme ve vysoké kvalitě
 • Můžete mít videozáznam tůry v HD kvalitě s komentářem a Hawaiskou hudbou na DVD
 • Můžete si nechat Segway Maui triko "Don't Hit Me" jako suvenýr - Zdarma při rezervaci online*

LAHAINA TŮRA

Po krátkém bezpečnostním videu a tréningu můžeme začít s dobrodružstvím. Při naší Deluxe odpolední tůře se projedete na Segway PT po ulicích Lahainy. Objevíte historické památky ale také můžete najít místa kde nakoupit, najíst se nebo se pobavit. Hlavní ulice města Lahaina byla ohodnocena jako jedna z deseti nejlepších ulic podle American Planning Association. Lahaina byla hlavním městem Hawaiiského království. V 19 století to bylo světové centrum velrybářského průmyslu s mnoha plachetnicemi kotvícími ve vodách kolem města. Náš průvodce vás vyfotí kdekoli si budete přát, tato Deluxe tůra je jednou z nejdelších v Lahaina.

Jak asi víte, mnoho světových celebrit vlasní domy na ostrově Maui na Hawaii. Například Steven Tyler z Aerosmith, rocker a porotce v soutěži Amierický Idol, nebo Oprah Winfreyová právě buduje přírodní farmu v jednom z regionů na Maui. Určitě stojí za to vidět krásy tohoto ostrova a můžete to udělat bez námahy na Segway - je to cool a také ekologicky nezávadný způsob přepravy.

Často zvaná šperkem v koruně Maui, Lahaina je destinací kterou ročně navštíví až 2 miliony turistů což je 83% všech návštěvníků Maui. Lahaina je druhé nejnavštěvovanější místo na Maui hned po zdejších plážích. Na této Segway PT tůře navštívíte historické město které leží mezi klidnými vodami kanálu Auau s výhledem na ostrov Lana'i a úrodnými vrcholy pohoří Mauna Kahalawai. Lahaina poskytla domov mnoha kulturám za stovky let své existence a vždy vítala návštěvníky kteří ji chtěli poznat.

Když přijeli první polynézští osadníci k těmto břehům asi před tisíci lety, Lahaina jim nabízela bohaté sladkovodní toky, zelenající se údolí s úrodnou sopečnou půdou, teplé slunečné dny a nedotčené bohaté moře. Ještě dnes to stále můžeme říct o tomto krásném místě. Ponořená v historii, která důsledně dokumentuje její průběh z jednoho období do druhého, Lahaina si zachovala chuť každého období až dodnes.

Vaše bezpečnost je naší hlavní prioritou, proto kažný náš výlet začíná 30ti minutovým školením. Naučíme vás ovládat Segway u můžete trénovat dokud všichni nebudou spokojeni a připraveni vyrazit. Nikomu pod vlivem alkoholu nebude dovoleno se zůčastnit výletu. Bohužel ani těhotným ženám není dovoleno řídit Segway.

 • Kdy začínáme: Flexibilní čas počátku od 7:30 podle dostuplosti 
 • Kde začínáme: 991 Limahana place, Lahaina Hi 96761
 • Vybavení: Helmy, bezpečnostní reflexní vesty nebo trika, Segway PT
 • Doporučujeme na tůru: Uzavřené boty, opalovací krém, sluneční brýle
 • Omezení: Minimální věk účastníků je 10 let a děti musí být v doprovodu dospělého. Jezdec musí být schopen nastoupit a sestoupit ze Segway PT bez cizí pomoci, což vyžaduje fyzickou schopnost podobnou vystoupání a sestoupání schodů bez držení se zábradlí nebo jiné pomoci. Těhotným ženám nebude povoleno používat Segway PT. Lidem pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek nebude povoleno řídit Segway PT. Maximální počet lidí ve skupině je 12 (maximálně 6 lidí na jednoho průvodce).

 

Co si přinést: uzavřené boty (nejlépe teniskys rovnou podrážkou), opalovací krém, sluneční brýle.

Láhve s vodou a jiné občerstvení je možné zakoupit u nás v prodejně. 

• Segway PT je vhodné prakticky pro každého kdo váží od 40 do 120 kg (lidé mladší 16 let, ale minimáldě 10 let, musí být v doprovodu dospělého který musí také podepsat pojištění).

•Bezpečnostní helmy jsou při jízdě poviné, jsou poskytovany zdarma povozovatelem stejně jako reflexní vesty nebo trika. 
•Přijímáme kreditní karty všech velkých bank.
 

Zrušení objednávky: V případě zrušení tůry provozovatelem vám bude vrácena plná cena kterou jste zaplatili. Pokud tůru zrušíte více než 48 hodin před začátkem, bude vám stržen administrační poplatek 200 kč za každou objednanou osobu. Pokud zrušíte objednanou tůru méně než 48 hodin před začátkem nebo nepřijdete v domluvenou dobu, nebudou vám vrádceny peníze. Jezdec je zodpovědný za škody na vybavení které způsobí svým nezodpovědným nebo nebezpečným chováním během tůry.

Online rezervace je třeba provést minimálně 72 hodin předem a musí bát potvrzena telefonickou domluvou pro upřesnění času a místa.

*Nedá se kombinovat s jinými slevami

LAHAINA OFFICE - DETAILNÍ MAPA  Prosím zaparkujte své auto na ulici Limahana street nebo na parkovišti u atrakce Sugar Cane Train Station.

 

Skype

Potřebujete s námi mluvit?
Zavolejte nám nebo napište!

Počasí na Havaji

Find more about Weather in Lahaina, HI